Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-11-09 13:23:32

Danyox

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 15
Punktów :   

Tematy

Proszę o pomoc. Tutaj wpisujcie pomysły na nowe tematy, aby forum się rozwijało.


Każda droga prowadzi do WOWa...

Offline

 

#2 2008-11-09 22:36:50

wyepka

Veteran

Zarejestrowany: 2008-11-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tematy

Ja myślę nad takim rozwiązaniem:
1. Sprawy Gildi - były by tu umieszczane różne sprawy gildi i wliczał bym tu rajdy bądź jakieś grupowe akcje ;d
stworzyłbyś tam poprzyklejane tematy typu właśnie: rajdy , sprawy gildi , członkowie , propozycje co do działania gildi etc.
2. Pomoc - no to logiczne tematy związane z pomocą moglibyśmy zrobić parę tutoriali bądź pokopiować  parę z innych stron i powklejać.
3. Hydepark - czyli nic szczególnego śmietnik każdy zakłada jaki chce temat i tu piszemy o tzn głupotach nic szczególnego.
4. Wow - ogólnie dział poświęcony grze world of warcraft , tutaj zamieszczane były by pytania jak i pomoce dotyczące np. skilli , buildów questów , addonów róznych pomocy do gry itp.
Hmmm... myślę ze te działy były by dobre ogólnie lepiej mieć mniej niż więcej bo tworzy sie za duży burdel.
Jak coś to
5. serwer - sprawy dotyczące serwera jakie rate linki do realmu , komendy na serwer itp.
jak coś to piszcie co sie podoba co nie a co jeszcze polecacie

Offline

 

#3 2008-11-10 14:52:05

Danyox

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 15
Punktów :   

Re: Tematy

Wszystko fajnie i wogóle ale popatrz najpierw co już jest.

No to tyle popatrze co napisałaś(-eś) i najwyżej coś dopiszę.


Każda droga prowadzi do WOWa...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wis.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.fiz2011.pun.pl www.a7x.pun.pl www.biseksualizm.pun.pl